کریم بنزما

به گزارش مارکا، کریم بنزما مهاجم رئال مادرید نسبت به انتقادات هواداران مادریدی واکنش نشان داد و اعلام کرد که تیمش در حال یادگیری وپیشرفت است.
بنزما اعتقاد داشت ه نتایج رقم خورده در بازی های دوستانه آنقدر جدی نیستند و از هواداران تیمش خواست تا به آنها اعتماد کند. او ادامه داد :

پیغام به هواداران؟ از آنها می‌خواهم به ما باور داشته باشند چون به آنها نیاز داریم. اتفاقاتی که سال گذشته رخ داد، دیگر به گذشته پیوسته است. اما احساس خوبی نسبت به امسال دارم و همه تیم در تلاش است تا به سطح مطلوبی برسد.
هت تریک؟ احساس بسیار خوبی دارم و خوشحالم اما هنوز به دقایق و تمرین بیشتری نیاز دارم. تیم در تلاش است تا به سطح بالایی برسد. به دلیل فشار بالای تمرینات، بردن بازی‌ها کار سختی است. هدف ما رسیدن به سطحی بالا است. انتقادات؟ بعد از باخت در دربی با ۷ گل خورده این حرف‌ها عادی است. با این حال اتفاقی است که افتاده و باید به بازی‌های بعدی فکر کنیم. من فقط یک چیز می‌گویم: این، پیش فصل است. پیش فصل برای این است که هنگام شروع لالیگا، سطح بالایی داشته باشید. به سختی چه از نظر فیزیکی چه تاکتیکی در تلاشیم تا به هدفمان برسیم.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در اخبار باشگاه رئال مادرید
نظرات بسته شده است.

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ سلتاویگو ۱ – رئال مادرید ۳

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لالیگا عملکردی درخشان داشت و با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر …