زین الدین زیدان

زین الدین زیدان پس از اتمام بازی در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی شرکت کرد و گفت:

*من همیشه مثبت فکر میکنم و هیچ کسی نمیتواند ما را از هدفی که امسال داریم دور کند. ما یک فصل بسیار سخت را پشت سر گذاشتیم و شروع سختی را برای این فصل داریم.

*این تیم بسیار عالی است اما ما هنوز آماده نیستیم و به آمادگی کامل دست نیافتیم. ما قصد داریم بیشتر روی تکنیک کار کنیم و اعتماد به نفس خود را بازیابی کنیم.

*ما امشب خیلی بهتر شروع کردیم و عملکرد خوبی داشتیم. روی یک اشتباه فردی گل خوردیم. ما نمیتوانیم از باخت خوشحال باشیم اما در همه بخش ها بهتر بودیم و این یک نکته مثبت است.

کیلور ناواس

ناواس امشب عملکرد بسیار خوبی داشت و خوب بازی کرد. چیزی که روشن است هیچ بازیکنی فیکس شدنش را قطعی نمیداند. در این تیم بازیکن فیکس وجود ندارد و همه باید آماده باشند.

*ما بازیکنان بسیار خوبی داریم و من به آنها اعتماد دارم. ما نمیخواهیم روحیه خود را از دست بدهیم و سال بسیار طولانی و سختی را پیش رو خواهیم داشت. ما با این گروه تمرین میکنیم و من به بازیکنانم ایمان دارم. درسته ما در روزهای خوبی به سر نمیبریم ولی ما تسلیم نمیشویم و به تلاشمان ادامه می دهیم.

گرت بیل

دلیل سفرنکردن بیل همراه با تیم عدم آمادگی این بازیکن بود.پس از صحبت کردن با کادر پزشکی تیم، بهترین تصمیم را این دانستیم که بیل همراه با تیم سفر نکند و در مادرید بماند. این تصمیمی است که من همراه با تیم پزشکی گرفتم.

خامس رودریگز

من نمیدانم چه اتفاقی برای آینده او خواهد افتاد. ما در اینجا حضور داریم و به اتفاقاتی که در حال حاضر رخ می دهد فکر می کنم.

*من همیشه مثبت فکر میکنم. من مطمئنم که تیم خیلی خوبی داریم ولی هنوز آماده نیستیم. ما به بازی‌های بیشتری نیاز داریم و مطمئنم هرچه پیش برویم بهتر میشویم. تا پایان بازار نقل و انتقالات هر اتفاقی ممکن است بیوفتد.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در اخبار باشگاه رئال مادرید
نظرات بسته شده است.

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ سلتاویگو ۱ – رئال مادرید ۳

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لالیگا عملکردی درخشان داشت و با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر …