مارسلو
Marcelo

مارسلو مدافع چپ برزیلی رئال مادرید ، در انتظار شروع فصل جدید و ۱۴ فصل حضورش در جمع کهکشانی ها است. این ستاره برزیلی در تمام مدت حضورش در رئال مادرید ۴۸۶ بازی انجام داده و ۳۰ افتخار را نیز همراه با رئال کسب کرده است.

مارسلو در مصاحبه ای که با رئال مادرید تی وی انجام داد گفت:

“هدف ما این است که همه جام های ممکن را کسب کنیم و به همین دلیل همه ما هیجان زیادی برای فصل آینده داریم همیشه گفته ام که بازی کردن در بهترین باشگاه جهان مانند یک رویا است. فصل آینده ۱۴ فصل حضور من در رئال است و انگیزه و اشتیاق من به اندازه زمانی است که به رئال پیوستم و این هرگز تغییر نخواهد کرد.

چالش های فصل جدید

ما تمرینات سختی برای موفقیت در فصل آینده داریم و سعی می کنیم تا در بهترین شرایط باشیم. تمرینات بدنی فشرده در اینجا(مونترئال کانادا) از لحاظ آمادگی جسمانی در طول فصل به ما کمک خواهد کرد. تلاش می کنیم تا هوادارانمان را خوشحال کنیم. ما همه سعی و تلاشمان را می کنیم تا بهترین باشیم و افتخارات زیادی در فصل آینده کسب کنیم.

مشاوره به بازیکنان جدید

من همیشه سعی میکنم تا به همه کمک کنم. جوانان اینجا هنوز بی تجربه هستند و نیاز به کمک دارند. نه تنها من بلکه راموس، بنزما، رافا و ناچو سال های زیادی است که در رئال حضور داریم و مطمئنأ به آنها کمک خواهیم کرد چرا که آنها آینده باشگاه رئال هستند.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در اخبار باشگاه رئال مادرید
نظرات بسته شده است.

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ سلتاویگو ۱ – رئال مادرید ۳

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لالیگا عملکردی درخشان داشت و با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر …