مصاحبه مفصل مارسلو با ESPN

۱
0
45

مارسلو مدافع چپ ۳۱ ساله رئال مادرید که با تمرنات سخت و طاقت فرسا توانسته خود را به مرز آمادگی برساند در یک گفت و گوی مفصل با ESPN شرکت کرد.

مارسلو اعتقاد دارد خرید های رئال مادرید بسیار برای این تیم موثر واقع خواهند شد . به نظر مارسلو رودریگو گوئس و ادر میلیتائو بازیکنان برزیلی جدید کهکشانی ها، جزو بهترین استعداد های دنیای فوتبال هستند و در سال های آتی، از سرمایه های باشگاه مادریدی، محسوب خواهند شد.
ادر میلیتائو 21 ساله و رودریگو گوئس ۱۸ ساله، به ترتیب با مبلغ  50 و ۵۴ میلیون یورو، از پورتو و سانتوس به رئال مادرید ملحق شدند.
مارسلو در این باره گفت :

“رئال مادرید باشگاهی بزرگ است که همیشه باید بهترین بازیکنان را در اختیار داشته باشد و بازیکنانی که به ما اضافه شدند، می توانند تفاوت ایجاد کرده و در راه رسیدن به موفقیت ، کمک زیادی به ما کنند.”

مارسلو و نیمار
مارسلو

از مارسلو درباره ی هموطنش ، نیمار و احتمال بازگشت او به لیگ اسپانیا سوال شد ، او ظمن بی اطلاعی در در این باره افزود :

” هر بازیکنی ذهنیت مخصوص به خودش را دارد و می تواند در جایی که می خواهد، بازی کند. من دوست او هستم و برای او بهترین ها را آرزو می کنم، اما نمی دانم که نیمار به اسپانیا بازخواهد گشت یا در پاریس خواهد ماند. واقعا نمی دانم او چه تصمیمی در مورد آینده اش گرفته است. “

مارسلو درباره ی عدم دعوت به تیم ملی توسط تیته گفت :

تیته مرا به تیم ملی دعوت نکرد و پس اکنون در تعطیلات هستم. سعی می کنم آرامش خودم را حفظ کنم. هر روز برای بازگشت به تیم ملی کشورم تلاش خواهم کرد و هیچ وقت تسلیم نخواهم شد. 

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در اخبار تیم اصلی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ سلتاویگو ۱ – رئال مادرید ۳

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لالیگا عملکردی درخشان داشت و با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر …