فن ده بیک
فن ده بیک

باشگاه رئال مادرید برای تحقق خواسته های زیدان به دنبال امضای قرارداد با پوگبا است اما با شرایطی که وجود دارد و عدم رضایت باشگاه منچستر برای انتقال این ستاره فرانسوی به رئال و همچنین قیمت بالای این بازیکن، رئال مادرید به سراغ برنامه B یعنی به خدمت گرفتن فن ده بیک رفته است.

نتایج ضعیف در بازی های پیش فصل (سه باخت، یک برد، یک تساوی) شواهد روشنی است که نشان می دهد خط میانی تیم زیزو از ضعف بالایی برخوردار است و مسلما نیاز به تقویت دارد. ون ده بیک در کنار دی یانگ و ده لیخت در تیم آژاکس در فصل گذشته لیگ قهرمانان عملکرد خیره کننده ای داشتند و بهترین نتیجه آژاکس در ۲۲ سال اخیر را رقم زدند. فن ده بیک با درخششی که داشت بلافاصله در رادار تیم های بزرگ اروپایی قرار گرفت. این ستاره هلندی به طور کلی در فصل گذشته ۵۷ بازی انجام داد و ۱۷ گل زد و ۱۳ پاس گل نیز داد.

باشگاه آزاکس پس از آنکه دیگر ستاره های تیم خود یعنی: دلیخت(انتقال به یوونتوس) و دی یانگ(انتقال به بارسلونا) را از دست داد، اکنون همه تلاش خود را برای نگه داشتن ون ده بیک می کند اما این نکته را نیز در نظر دارد که نمیتواند طولانی مدت این بازیکن را در تیم خود نگه دارد و در صورت وجود پیشنهاد خوب این ستاره هلندی را به فروش می رساند.

مبلغ پیشنهادی آژاکس برای این ستاره هلندی ۶۰ میلیون یورو می باشد. مبلغی بسیار پایین تر از قیمت ۱۷۰ میلیون یورویی منچستر برای پوگبا. حالا شیاطین سرخ باید این موضوع را در نظر بگیرند که اگر حاضر نباشند مبلغ انتقال پوگبا را کاهش دهند، مطمئنا باشگاه رئال سراغ گزینه ی بعدی و برنامه B خود یعنی به خدمت گرفتن فن ده بیک  می رود.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در ویدئو ها
نظرات بسته شده است.

همچنین ببینید

ون ده بیک: مادرید با آژاکس در تماس است.

ون ده بیک ستاره هلندی تیم آژاکس که این روزها در صدر همه خبرهای فوتبالی دنیا قرار دارد و با…