ون ده بیک
ون ده بیک

ون ده بیک ستاره هلندی تیم آژاکس که این روزها در صدر همه خبرهای فوتبالی دنیا قرار دارد و بازار شایعات و گمانه زنی های پیوستن او به رئال مادرید همچنان داغ است، اعلام کرد که مذاکرات بین آژاکس و رئال مادرید ادامه دارد. زیرا به نطر می رسد که قرار است این بازیکن به جای پوگبا در ترکیب رئال اضافه شود.

هر روزی که بدون پیوستن پوگبا به رئال مادرید سپری می شود، احتمال اینکه ون ده بیک جایگزین این ستاره فرانسوی شود افزایش می یابد. وی پس از بازی مقابل ویتس در مصاحبه خبری پس از بازی گفت: ” آنها(رئال مادرید) با آژاکس در تماس هستند. علاقه ای در این میان وجود دارد و خبرهایی در راه است. من چیز دیگری نمیتوانم بگویم.”

این بازیکن به فاکس اسپورت نیز گفت: بدون شک مدیربرنامه های من با سران رئال صحبت کرده است. این همان چیزی است که در این چند روز همه میخواهند بدانند. اما من ترجیح می دهم درباره فوتبال صحبت کنم. دونی همچنین در پاسخ به سوال خبرنگاران که کدام تیم را ترجیح می دهی گفت: هردوی آنها خوب هستند و انتخاب سخت است.

همچنین فن در فارت، هموطن دونی و بازیکن سابق آژاکس و رئال مادرید در مورد گمانه زنی های پیوستن ون ده بیک به رئال گفت: اگر جای دونی بودم تا مادرید رکاب می زدم.!!

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در ویدئو ها
نظرات بسته شده است.

همچنین ببینید

ون ده بیک برنامه “B” رئال به جای پوگبا

باشگاه رئال مادرید برای تحقق خواسته های زیدان به دنبال امضای قرارداد با پوگبا است اما با ش…