خانه اخبار باشگاه رئال مادرید تیم فوتبال رئال مادرید وینیسیوس : زیدان از من تلاش بیشتر میخواهد ( قسمت اول)

وینیسیوس : زیدان از من تلاش بیشتر میخواهد ( قسمت اول)

۱
0
55

وینیسیوس جونیور وینگر برزیلی و تکنیکی رئال مادرید از کار با زیدان ابراز خوشحالی و رضایت میکند . او مدعی شد که زیدان از او خواسته تا تلاشش را بیشتر کند تا در آینده از او بیشتر استفاده کند.

او در ای باره با آ.اس مصاحبه ای انجام داد و گفت :

زیدان به من گفت که به سختی تلاش کنم چرا که هنوز بازیکن جوانی هستم. همچنین به حرف ها و شایعات افراد بیرون از باشگاه توجه نکنم و تنها به صحبت های بازیکنان و اعضای خانواده ام گوش کنم؛ آن ها باعث پیشرفت من خواهند شد.

او درمورد انتقالش از فلامینگو به مادرید گفت:

انتقال به رئال مادرید، زندگی ام  را بکاملا تغییر داد. با انتقال به رئال مادرید به شخص مهمی تبدیل شدم و حالا همه می خواهند در کنار من و خانواده ام باشند!
از دید خودم زمان مناسبی برای ترک برزیل و تیم فلامینگو بود. من دوران بسیار خوبی را در فلامینگو سپری کردم اما احساس کردم که نیاز به پیشرفت دارم و باید به تیم سطح بالاتری بروم؛ 2 ماه حضور در مادرید، معادل یک سال در تیم فلامینگو بود. 

او درباره ی علت سریع بودن روند پیشرفت بازیکنان جوان در رئال مادرید ادامه داد :

سبک تمرینات در مادرید با همه جا متفاوت است، اغلب تمریناتی که در مادرید برگزار می شود از بازی های لیگ برزیل بهتر است. شما حق باختن در تمرینات ندارید و همه بازیکنان بیش ترین تلاش خود را برای پیروزی انجام می دهند. وقتی به بازیکنانی مثل سرخیو راموس و کریم بنزما نگاه می کنم که با انگیزه ای وصف ناشدنی تمرین می کنند، در حالی که از ۳۰ سالگی عبور کرده اند، اشتیاق مضاعفی برای انجام تمرینات پیدا می کنم و این عوامل، به رشد شما کمک قابل ملاحظه ای می کند.

وینیسیوس که زاده ی قرن ۲۱ است در سال ۲۰۱۸ به تیم رئال مادرید کاستیا و سپس به تیم اصلی رئال مادرید راه پیدا کرد.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در تیم فوتبال رئال مادرید

یک نظر

  1. […] ، سرخیو راموس پرداخت و او را رهبری ذاتی خواند.او که در قسمت اول مصاحبه اش به تمجید از زیدان پرداخته بود اینبار به آ.اس گفت […]

    پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید

بیل کمتر از ۴۸ ساعت فرصت دارد تا به لیگ جزیره برود

با نزدیک شدن به اتمام زمان نقل و انتقالات لیگ جزیره، به نظر می رسد که گرت بیل باید همه تلا…