گرت بیل
Gareth Bale

گرت بیل وینگر ولزی رئال مادرید، امروز در حالی وارد ۳۰ سالگی شد که در این مدت اوضاع خوبی در رئال نداشته و به دنبال جدایی از این تیم است.

این ستاره ولزی در ۱۶ جولای ۱۹۸۹ در کاردیف ولز متولد شد. او این فصل وارد هفتمین فصل حضورش در رئال مادرید می شود. وی تاکنون ۲۳۱ بازی برای کهکشانی ها انجام داده و ۱۰۲ گل نیز با پیراهن رئال به ثمر رسانده است. او همچنین همراه با رئال ۱۴ جام کسب کرده است: ۴ لیگ قهرمانان اروپا، ۴ جام باشگاه های جهان، ۳ سوپرجام اروپا، ۱ لالیگا، ۱ کوپا دل ری و ۱ سوپر جام اسپانیا.

بیل در حال حاضر در کش و قوس ماندن یا جدایی از برنابئو قرار دارد اما مشکلی که وجود دارد این است که وکیل بیل قصد دارد این بازیکن را رایگان به تیم دیگری انتقال دهد. این در حالی است که سران باشگاه رئال به هیچ وجه دوست دارند این بازیکن را رایگان و مفت از دست بدهند.

در آخرین اخباری که از پیشنهادات ارائه شده به بیل به گوش می رسد، تاتنهام مبلغی بین ۵۰ تا ۶۰ میلیون یورو به رئال پیشنهاد داده است اما مشکلی که وجود دارد این است که تیم لندنی از پس دستمزد بالای این بازیکن برنمی آید و نهایتا میتواند نیمی از آنچه که بیل در رئال دریافت می کند را به او بدهد.بیل در حال حاضر در رئال سالی ۱۴ میلیون یورو دریافت می کند و تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد. رئال مادرید در سه فصل آینده با احتساب مالیات باید برای دستمزد بازیکن لزی ۹۰ میلیون یورو هزینه کند.

حالا توپ در زمین رئال مادرید است. باید دید رئالی ها می‌پذیرند بیل را در ازای رقم پیشنهادی تاتنهام به فروش برسانند و همزمان نیمی از دستمزد سه سال آتی بیل را هم تقبل کنند یا خیر.

بارگذاری مقالات بیشتر مرتبط
بارگذاری بیشتر در اخبار باشگاه رئال مادرید
نظرات بسته شده است.

همچنین ببینید

گزارش تصویری/ سلتاویگو ۱ – رئال مادرید ۳

رئال مادرید در اولین دیدار فصل جدید لالیگا عملکردی درخشان داشت و با نتیجه ۳ بر ۱ در برابر …